"W dziedzinie wdrożeń zabezpieczeń akustycznych nie ma miejsca na kompromisy. S.B."

Terminowość, precyzja, rzetelność, trwałość, innowacyjność – oto kilka priorytetów, którymi kierujemy się w naszej pracy. Dlatego jakość usług świadczonych przez Ergo-System jest przez klientów ceniona, o czym świadczy wieloletnia współpraca z wieloma firmami. Od początku miarą sukcesu jest dla nas zadowolenie naszych klientów.

Listy referencyjne

„(…) Realizacja powierzonego zadania przebiegała bez zastrzeżeń, solidnie, zgodnie z założonym harmonogramem robót. Na uznanie zasługuje również dobra organizacja pracy…”

Kierownik Zakładu
SEMMELROCK Stein+desigN
Cezary Mitraszewski
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Wszystkie wymienione prace zostały wykonane rzetelnie i bez zastrzeżeń. Ponadto firma opracowała szczegółowe rozwiązania techniczne i zapewniła kompleksowy montaż zabezpieczeń akustycznych…”

Prezes zarządu, Dyrektor Generalny
ZETKAMA S.A.
Leszek Jurasz
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Zlecone prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Firma wykonała całość prac bez zakłócania produkcji, jednocześnie przywiązując dużą wagę do skuteczności zaprojektowanych zabezpieczeń akustycznych…”

Inżynier Mediów
Kompania Piwowarska S.A
Marek Piwko
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Zlecony zakres prac wykonany był profesjonalnie z dotrzymaniem ustalonych terminów. Pozytywne efekty pracy zostały potwierdzone odpowiednimi pomiarami natężenia hałasu…”

Dyrektor zarządu
Fabryka wodomierzy PoWoGaz SA
Mieczysław Ziółek
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Firma ERGO-SYSTEM Stanisław Błaszczyk stosuje najlepsze dostępne na rynku materiały, dzięki czemu wynik końcowy jest doskonały. Powierzoną pracę wykonuje na bardzo wysokim poziomie, nie przekraczając planowanego terminu…”

Członek zarządu
„LUMEL” S.A.
inż. Bogdan Matysik
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Praca została wykonana w sposób profesjonalny, z doskonałym efektem akustycznym, w uzgodnionym terminie i bez przekroczenia ustalonych kosztów. W bieżącym roku zamierzamy kontynuować współpracę…”.

Prezes Zarządu
Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o. Duszniki Zdrój
mgr inż. Piotr Parzyński
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Współpraca na etapie projektowania i wykonawstwa między nami a Ergo-System układała się wzorowo, dzięki czemu uzyskano rozwiązanie funkcjonalne i skuteczne. Prace przebiegały sprawnie i terminowo, bez zakłócania pracy zakładu…”.

Dyrektor
Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.
mgr inż. Marek Wróblewski
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Zainstalowane wyciszenia są rozwiązaniem nowatorskim i bardzo skutecznym, co potwierdzają opinie Państwowego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze zrealizowanego zadania i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę Ergo-System jako gwaranta wysokiej jakości usług…”.

Prezes Zarządu Dyrektor
BAZALTEX Sp. z o.o.
inż. Stanisław Długoszewski
(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie i bez zastrzeżeń. Uzgodniony zakres prac został zrealizowany w umówionym czasie, bez zakłóceń produkcji. Firma wykazała pod tym względem wysoką elastyczność. Wdrożony przez firmę projekt uwzględnia wszystkie niezbędne aspekty ergonomii obsługi stanowiska agregatu i wymagania personelu obsługi…”

Kierownik Projektu
GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o.
Gdynia
Michał Milan

(przeczytaj cały list referencyjny)

„(…) Zakres prac obejmował wykonanie szczegółowej dokumentacji warsztatowej oraz fizyczne wykonanie tłumików zgodnie z normą PN-EN 1092 w klasie konstrukcji EXC2 nadzorowanego zatwierdzonym przez Inwestora planem PKiB oraz dostarczenie umówionej dokumentacji jakościowej. (…) Z całą odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że Ergo-System to firma godna polecenia w zakresie budowy tłumików akustycznych oraz wdrożeń rozwiązań akustycznych obniżających emisję hałasu na stanowiskach pracy i jego emisję do zewnętrznego środowiska…”

Prezes Zarządu
KGHM ZANAM S.A.
Polkowice
Bohdan Pecuszok
(przeczytaj cały list referencyjny)