Zespół kabin dla wibroprasy, operatora i układów sterowania

Zespół kabin dla wibroprasy

Z końcem I kwartału 2022 roku firma Ergo-System oddała klientowi zespół kabin dźwiękoizolacyjnych dla nowej linii produkcyjnej wyrobów betonowych. W skład zespołu kabin wchodzi kabina dla maszyny wibroprasy prod. firmy HESS RH-2000, kabina dla operatorów nadzorujących pracę maszyny oraz kabina dla zespołu hydraulicznego i zespołu szaf sterowniczych. Uzyskano bardzo dobry efekt akustyczny dla kabin. Poziom.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla stanowiska badawczego

W lutym 2023 Ergo-System zamontowała u klienta z branży produkcji uszczelnień technicznych specjalistyczną kabinę dźwiękoizolacyjną dla stanowiska testowego. Kabina wyróżnia się zastosowaniem zabezpieczeń w postaci zamków i rygli magnetycznych, uniemożliwiających otwarcie drzwi i wejście do kabiny podczas wirowania poddawanego testowi uszczelnienia. Wyróżniają ją również specjalne przesuwane drzwi, które jednocześnie otwierają część dachu, umożliwiając załadunek na.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Kabina dla prasy mechanicznej 200 Ton

Kabina dla prasy mechanicznej

W drugim kwartale 2023 roku firma Ergo-System zaprojektowała, zbudowała i zamontowała dużą, piętrową kabinę dla stanowiska prasy mechanicznej mimośrodowej o sile nacisku 200 Ton. Uzyskano bardzo dobre efekty w zakresie obniżenia hałasu generowanego w przestrzeń hali produkcyjnej. Klient z branży motoryzacyjnej w uznaniu jakości wykonanej pracy zlecił naszej firmie wyprodukowanie i zamontowanie kabin dźwiękoizolacyjnych dla.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Malarnia proszkowa, Obudowy dźwiękoizolacyjne
2
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla RadAway

W listopadzie 2017 roku dostarczyliśmy dla RadAway kabinę dźwiękoizolacyjną do hartowania szyb. Uzyskaliśmy bardzo dobry efekt akustyczny na poziomie 30 dB.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
4
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla Godelmann.

W lipcu 2017 roku dostarczyliśmy dla jednej z największych firm w Niemczech w branży betonu kabinę dźwiękoizolacyjną dla wibroprasy , kabinę agregatu hydraulicznego zasilającego wibroprasę oraz kabinę dźwiękoizolacyjną dla operatorów. Wyniki akusyczne osiągniete podczas realizacji projektu: 65 dB(A) we wnętrzu kabiny operatorów , poniżej 80 dB(A) na zewnątrz kabiny wibroprasy.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
2
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla Brenderup Sp. z o.o.

W marcu 2017 roku zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy dla firmy Brenderup Sp. z o.o. w Wieleniu kabinę dźwiękoizolacyjną dla linii montażowej przyczep transportowych.   Wyniki ograniczenia hałasu są lepsze od oczekiwanych. Poziom hałasu na zewnątrz kabiny, został ograniczony z poziomu 101 dB(A) do poziomu ok. 73 dB (A) . Poziom hałasu wewnątrz kabiny został obniżony o 12.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More

Kabina operatora i ekrany akustyczne dla Arctic-Paper

W styczniu 2017  w kostrzyńskiej fabryce papieru Arctic- Paper zmodernizowaliśmy ekrany akustyczne oraz dostarczyliśmy dwie kabiny dla operatorów linii produkcyjnej. Przeprowadzona inwestycja w znaczący sposób obniżyła poziom hałasu w całej hali.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More

Ekrany dźwiękoizolacyjne

  Dobrze zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów ekran dźwiękoizolacyjny może być bardzo skutecznym rozwiązaniem ograniczającym rozprzestrzenianie się hałasu i jego negatywnego oddziaływania na otaczające środowisko. Przedsiębiorstwa posiadające swoją lokalizację w strefie miejskiej lub na obszarze zabudowanym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, bez inwestycji w rozwiązania ograniczające hałas,  prędzej lub później mają kłopoty z ochroną środowiska..

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More

Ekrany i obudowy dźwiękoizolacyjne w cukrowni

W grudniu 2016 roku zakończylismy realizację inwestycji dla cukrowni w Środzie Wlkp.polegającą na modernizacji ekranów i obudów dźwiękoizolacyjnych dla urządzeń, emitujących hałas do środowiska. Wszystkie obudowy zostały zaprojektowane w taki sposób, że zachowują ergonomię dostępu i obsługi chronionych urządzeń przez obsługę i personel utrzymania ruchu. Sa funkcjonalne i estetyczne. Wyniki pomiarów akustycznych potwierdziły, że efekt obniżenia hałasu w wielu.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla Elektrolux Poland Sp. z o.o.

W lipcu 2016 zakończylismy realizcję specjalistycznej kabiny akustycznej dla stanowiska granulatora i wirówki dla firmy Electrolux w Oławie. Efekt końcowy jest bardzo pozytywny zarówno ze względu na większe ograniczenie hałasu od oczekiwanego jak i zachowanie ergonomii i estetyki wdrożonego rozwiązania.

By: admin
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More