Kabina dźwiękoizolacyjna dmuchawy linii MAPPI do hartownia szyb w firmie RadAway

Firma RadAway wie jak poprawić jakość wyrobów. Kabina dźwiękoizolacyjna dmuchawy do hartowania szyb ?!

W listopadzie 2017 roku firma Ergo-System zbudowała i zamontowała dla renomowanej firmy produkującej systemy kabin prysznicowych m.in z hartowanego szkła, kabinę dźwiękoizolacyjną do hartowania szyb. Uzyskano bardzo dobrą redukcję hałasu. Poziom redukcji hałasu podczas hartowania cienkich szyb przerósł oczekiwania inwestora. Efekt akustyczny wyniósł 30 dB. Inwestycja została zrealizowana dla jednej z 4 najnowocześniejszych linii tego.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
2
Read MoreRead More
Kabina dźwiękoizolacyjna wibroprasy HESS RH 2000 -3 MVA - Niemcy

Nowa kabina dźwiękoizolacyjna w firmie Godelmann. Pracodawca niemiecki dba o zdrowie pracowników!!!

W lipcu 2017 roku firma Ergo-System zbudowała i zamontowała na nowo-budowanej linii produkcji wyrobów betonowych w jednej z największych firm w branży na terenie Niemiec kabinę dźwiękoizolacyjną dla wibroprasy HESS RH 2000-3 MVA, kabinę agregatu hydraulicznego zasilającego wibroprasę oraz kabinę dźwiękoizolacyjną dla operatorów. Podczas realizacji projektu osiągnięto bardzo dobre wyniki akustyczne. Poziom dźwięku we wnętrzu.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
2
Read MoreRead More
Kabina dźwiękoizolacyjna

Dźwiękoizolacyjna kabina do znakowania przyczep.

Firma Brenderup zainwestowała w zdrowie pracowników. Brenderup Sp. z o.o. w Wieleniu zamówiła w Ergo-System usługę polepszenia warunków pracy na liniach montażowych przyczep transportowych. Po lokalizacji dominującego źródła hałasu Ergo-System zaproponowało zaprojektowanie i wykonanie specjalistycznych kabin dźwiękoizolacyjnych do przeprowadzania w nich operacji wytłaczania numerów seryjnych przyczep na dyszlu i tabliczkach znamionowych. W marcu bieżącego roku.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Kabina operatora i ekran akustyczny linii przekrawacza papieru

Kabina operatora i nowe ekrany akustyczne dla linii przekrawacza papieru w Arctic-Paper!

Kostrzyńska fabryka papieru dokonała przy udziale Ergo-System poprawy warunków pracy w hali przekrawacza papieru. Modernizacji zostały poddane istniejące ekrany akustyczne oraz gniazdo zostało doposażone o dwie kabiny dla operatorów linii produkcyjnej. Nowe ekrany dźwiękoizolacyjne, wykonane z najlepszych materiałów akustycznych zastąpiły stare wykonane z płyty poliwęglanowej o bardzo niskiej pochłanialności dźwięku. Przeprowadzona inwestycja w znaczący sposób.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Ekran dźwiękoizolacyjny

Ekran dźwiękoizolacyjny skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się hałasu do środowiska!

  Dobrze zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów ekran dźwiękoizolacyjny może być bardzo skutecznym rozwiązaniem ograniczającym rozprzestrzenianie się hałasu i jego negatywnego oddziaływania na otaczające środowisko. Przedsiębiorstwa posiadające swoją lokalizację w strefie miejskiej lub na obszarze zabudowanym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, bez inwestycji w rozwiązania ograniczające hałas,  prędzej lub później mają kłopoty z ochroną środowiska..

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Zabudowa gniazda silników i pomp ekranem dźwiękoizolacyjnym

W cukrowni znowu ciszej!

Firma Ergo-System zakończyła realizację dla Cukrowni w Środzie Wlkp. szeregu modernizacji polegających na zaprojektowaniu, wykonaniu i montażu ekranów i obudów dźwiękoizolacyjnych dla głośno pracujących urządzeń, emitujących hałas do środowiska. Zaprojektowane ekrany i obudowy dźwiękoizolacyjne ograniczają rozprzestrzenianie się hałasu oraz wysoko podnoszą estetykę miejsc zakładu w miejscu ich zamontowania. Wszystkie obudowy zostały zaprojektowane w taki sposób,.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Obudowa dźwiękoizolacyjna granulatora i wirówki

Nowa kabina dźwiękoizolacyjna dla Elektrolux Poland Sp. z o.o.

Firma Ergo-System zakończyła w lipcu 2016 wykonanie projektu i budowę oraz prace montażowe specjalistycznej obudowy dźwiękoizolacyjnej dla firmy Electrolux w Oławie. Obudowę dla nadmiernie hałasującego stanowiska granulatora i wirówki wykonano w formie kabiny akustycznej, która została wyposażona w niezbędne otwory komunikacyjne dla zachowania bezproblemowej jej obsługi przez operatorów stanowiska. Dla umożliwienia i ułatwienia pracy pracownikom.

By: admin
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More