Kabina dźwiękoizolacyjna dla stanowiska badawczego

W lutym 2023 Ergo-System zamontowała u klienta z branży produkcji uszczelnień technicznych specjalistyczną kabinę dźwiękoizolacyjną dla stanowiska testowego. Kabina wyróżnia się zastosowaniem zabezpieczeń w postaci zamków i rygli magnetycznych, uniemożliwiających otwarcie drzwi i wejście do kabiny podczas wirowania poddawanego testowi uszczelnienia. Wyróżniają ją również specjalne przesuwane drzwi, które jednocześnie otwierają część dachu, umożliwiając załadunek na.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Kabina wibroprasy

Kabina dźwiękoizolacyjna wibroprasy do wyrobów betonowych

W maju 2022 roku Ergo-System oddało kolejnemu klientowi z branży betonowej zespół kabin dźwiękoizolacyjnych. W jego skład wchodziła kabina dla wibroprasy HESS RH-2000, kabina dla operatorów oraz kabina dla układów hydrauliki i układów sterownia linią produkcyjną. Uzyskano lepsze niż zakładano efekty akustyczne. Dookoła kabiny wibroprasy, na zewnątrz kabiny, hałas w odległości 1 m od ścian.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Kabina dla prasy mechanicznej 200 Ton

Kabina dla prasy mechanicznej

W drugim kwartale 2023 roku firma Ergo-System zaprojektowała, zbudowała i zamontowała dużą, piętrową kabinę dla stanowiska prasy mechanicznej mimośrodowej o sile nacisku 200 Ton. Uzyskano bardzo dobre efekty w zakresie obniżenia hałasu generowanego w przestrzeń hali produkcyjnej. Klient z branży motoryzacyjnej w uznaniu jakości wykonanej pracy zlecił naszej firmie wyprodukowanie i zamontowanie kabin dźwiękoizolacyjnych dla.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Malarnia proszkowa, Obudowy dźwiękoizolacyjne
2
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla RadAway

W listopadzie 2017 roku dostarczyliśmy dla RadAway kabinę dźwiękoizolacyjną do hartowania szyb. Uzyskaliśmy bardzo dobry efekt akustyczny na poziomie 30 dB.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
4
Read MoreRead More

Kabina dźwiękoizolacyjna dla operatorów w Swiss Krono Sp. z o.o.

W maju 2017 dostarczyliśmy wysoko-specjalizowane kabiny dźwiękoizolacyjne i dźwiękochłonne  dla operatorów skrawarek na wydziale cięcia kłód drewna. Poziom hałasu wewnątrz kabiny nie przekracza obecnie 67 db (A). Całkowita redukcja hałasu przeszklonej kabiny z zewnątrz do wewnątrz wynosi ok. 38 db (A).  

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More