Kabina dźwiękoizolacyjna operatora skrawarki na lini produkcji płyt wiórowych

Kabina dźwiękoizolacyjna dla operatorów skrawarki kłód drewna w Swiss Krono Sp. z o.o.

Producent paneli i płyt podłogowych Swiss Krono Sp. z o.o. w Żarach po raz kolejny poprawiła stopień bezpieczeństwa i warunki pracy na uciążliwych stanowiskach pracy w zakładzie w Żarach. W bieżącym roku firma zamówiła w Ergo-System wysoko-specjalizowane kabiny dźwiękoizolacyjne i dźwiękochłonne  dla operatorów skrawarek na wydziale cięcia kłód drewna. Z jednej strony powierzenie zadania naszej firmie.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękochłonne, Kabiny dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Kabina dźwiękoizolacyjna

Dźwiękoizolacyjna kabina do znakowania przyczep.

Firma Brenderup zainwestowała w zdrowie pracowników. Brenderup Sp. z o.o. w Wieleniu zamówiła w Ergo-System usługę polepszenia warunków pracy na liniach montażowych przyczep transportowych. Po lokalizacji dominującego źródła hałasu Ergo-System zaproponowało zaprojektowanie i wykonanie specjalistycznych kabin dźwiękoizolacyjnych do przeprowadzania w nich operacji wytłaczania numerów seryjnych przyczep na dyszlu i tabliczkach znamionowych. W marcu bieżącego roku.

By: ERGO
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Kabina operatora i ekran akustyczny linii przekrawacza papieru

Kabina operatora i nowe ekrany akustyczne dla linii przekrawacza papieru w Arctic-Paper!

Kostrzyńska fabryka papieru dokonała przy udziale Ergo-System poprawy warunków pracy w hali przekrawacza papieru. Modernizacji zostały poddane istniejące ekrany akustyczne oraz gniazdo zostało doposażone o dwie kabiny dla operatorów linii produkcyjnej. Nowe ekrany dźwiękoizolacyjne, wykonane z najlepszych materiałów akustycznych zastąpiły stare wykonane z płyty poliwęglanowej o bardzo niskiej pochłanialności dźwięku. Przeprowadzona inwestycja w znaczący sposób.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Ekran dźwiękoizolacyjny

Ekran dźwiękoizolacyjny skutecznie ogranicza rozprzestrzenianie się hałasu do środowiska!

  Dobrze zaprojektowany i wykonany z najlepszych materiałów ekran dźwiękoizolacyjny może być bardzo skutecznym rozwiązaniem ograniczającym rozprzestrzenianie się hałasu i jego negatywnego oddziaływania na otaczające środowisko. Przedsiębiorstwa posiadające swoją lokalizację w strefie miejskiej lub na obszarze zabudowanym w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, bez inwestycji w rozwiązania ograniczające hałas,  prędzej lub później mają kłopoty z ochroną środowiska..

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Zabudowa gniazda silników i pomp ekranem dźwiękoizolacyjnym

W cukrowni znowu ciszej!

Firma Ergo-System zakończyła realizację dla Cukrowni w Środzie Wlkp. szeregu modernizacji polegających na zaprojektowaniu, wykonaniu i montażu ekranów i obudów dźwiękoizolacyjnych dla głośno pracujących urządzeń, emitujących hałas do środowiska. Zaprojektowane ekrany i obudowy dźwiękoizolacyjne ograniczają rozprzestrzenianie się hałasu oraz wysoko podnoszą estetykę miejsc zakładu w miejscu ich zamontowania. Wszystkie obudowy zostały zaprojektowane w taki sposób,.

By: admin
In: Ekrany dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
1
Read MoreRead More
Obudowa dźwiękoizolacyjna granulatora i wirówki

Nowa kabina dźwiękoizolacyjna dla Elektrolux Poland Sp. z o.o.

Firma Ergo-System zakończyła w lipcu 2016 wykonanie projektu i budowę oraz prace montażowe specjalistycznej obudowy dźwiękoizolacyjnej dla firmy Electrolux w Oławie. Obudowę dla nadmiernie hałasującego stanowiska granulatora i wirówki wykonano w formie kabiny akustycznej, która została wyposażona w niezbędne otwory komunikacyjne dla zachowania bezproblemowej jej obsługi przez operatorów stanowiska. Dla umożliwienia i ułatwienia pracy pracownikom.

By: admin
In: Kabiny dźwiękoizolacyjne, Obudowy dźwiękoizolacyjne
0
Read MoreRead More
Urządzenia malarni proszkowej

Uruchomiliśmy w naszej firmie technologię malowania proszkowego!

Uprzejmie informujemy naszych dotychczasowych i przyszłych klientów, że Ergo-System zakończyło realizację inwestycji pt. ” Zakup i wdrożenie technologii malowania proszkowego”. Celem podjętej i wykonanej w 2016 roku inwestycji jest zapewnienie naszym produktom wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjnego oraz nadanie im kolorystyki i wyglądu powierzchni oczekiwanej przez klientów, a także podwyższenie terminowości realizacji zamówień i obniżenie kosztów.

By: admin
In: Bez kategorii
1
Read MoreRead More